AHD dvojitá kamera 4PIN s IR, vnější pro dodávky nebo skříňová auta svc5018AHDDUAL
- při objednání do 12h druhý pracovní den
- při objednání po 12h třetí pracovní den
- osobní odběr možný do 1-2 pracovních dní.
AHD amera, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre dodávky alebo skriňové vozidlá. Problém: cúvaciu kameru nemôžete jednoducho namontovať na zadné dvere. Používa sa bežná kamera namontovaná v spodnej časti vozidla, ale z tejto polohy nevidíte všetko vzadu. Vďaka špeciálnemu držiaku a kĺbovej montáži dvoch kamier na okraj strechy vozidla má kamera možnosť optimálneho výhľadu za vaše vozidlo. To vám umožňuje manévrovať s vozidlom, aj keď je to len o niekoľko centimetrov. Ani v tme sa vozidlo nestratí, 1 kamera je vybavená 8 vysoko výkonnými infračervenými LED diódami a prostredníctvom nich vidíte až 10 metrov za vozidlo. Trieda ochrany IP68 je úplne odolná voči vode a prachu.
Pripojenie kamery prostredníctvom 4-pinového kábla. Inštalačný materiál (skrutky, samolepiaca penová podložka). Dĺžka kábla 2x 50 cm.
Technické parametre
- Uhol objektívu kamery: 120° + 110°
- Kamera AHD 720P
- obraz kamery s IR zrkadlom
- zrkadlový obraz z kamery bez IR
- IR LED svetlo: 8 ks
- IR vzdialenosť: 10 m
- odnímateľné trajektórie pre kameru s IR
- Vodotesnosť: IP68
- materiál kamery: hliníková zliatina
- materiál držiaka: plast-nylon
- prachotesnosť, vodotesnosť, ochrana proti kyseline chlorovodíkovej, ochrana proti výbuchu
- spotreba prúdu: á Max. 180 mA
- Napájanie: DC 12 V
- Prevádzková teplota: -20 °C ~ 70 °C, relatívna vlhkosť 95 % max.
- Skladovacia teplota: -40 °C ~ 80 °C, RH95 % max.
- Rozmery: 205 x 133 x 55 mm
*Technické údaje a obrázky sú prevzaté od výrobcu a majú len informatívny charakter!
Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)