Powered by Smartsupp

Zľavový systém

Nakupujte so zľavou! 

Ako to dosiahnuť? Postupnými nákupmi môžete získať možnosť nakupovať za stále výhodnejších podmienok. Podmienkou získania týchto výhod je registrácia.

Všetky uskutočnené nákupy sa sčítavajú. Dosiahnutie určitej obratovej hranice Vás presunie do  vyššej dílerskej kategórie, kde budete môcť nakupovať za ešte priaznivejšie ceny (D2, D3). Tieto zľavy môže získať aj koncový zákazník (nepodnikateľ), v prípade, že dosiahne daný obrat..

Kategóriu D2
získate po nákupe nad 385 € bez DPH , a to za neobmedzené časové obdobie. Táto kategória Vám umožní nakupovať so zľavou 5-20% z bežných cien.

Kategorii D3
získate po nákupe tovaru nad 770 € bez DPH . Táto kategória posúva nákupy na úroveň VO cien.
 

Firmám s platným oprávnením na podnikanie v príbuznom obore (Opravy cestných vozidiel, montáže autodoplnkov a autopríslušenstva, apod.) ponúkame predaj širokého sortimentu autodoplnkov za ceny D2, bez akéhokoľvek predchádzajúceho nákupu. Ďalej platí rovnaký zľavový systém ako u bežného zákazníka.

Podmienkou zaradenia medzi našich veľkoobchodných odberateľov je iba registrácia v našom eshope a zaslanie kópie živnostenského listu alebo výpisu z obchodného registra. Požadované dokumenty nám zašlete na kontaktný email, spolu sa žiadosťou o nastavenie cien D2 pre Vašu firmu.

Pokiaľ budú splnené podmienky, pridelíme Vám príslušnú kategóriu a po prihlásení sa Vám už budú zobrazovať ceny, pridelené pre Vašu zľavovú skupinu.